Menü Kapat

ETKİNLİK YERİ

Etkinliğin Gerçekleştirileceği Yer:

Eğitim etkinliği Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda yapılacaktır.  Yüksekokulumuzda derslik kapasiteleri 0-50 arası 17 derslik ve kapasiteleri 51-75 arası olan 2 amfi sınıfı,  7 laboratuvar ve 3 uygulama sınıfı olarak kullanılan atölye olmak üzere toplam 22 derslik vardır. Kütüphane, mescitler ve kantin bulunmaktadır. Etkinliği gerçekleştireceğimiz konferans salonu oldukça ergonomik fiziksel bir yapıya sahip olup, etkinlikte gerek duyulabilecek tüm donanımlara sahiptir.

Konaklama Yeri: 

Eğitimde şehir dışından gelecek eğiticilerin ve katılımcıların Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevi’nde konaklamaları planlanmaktadır. Eğitimin gerçekleştirileceği Meslek Yüksekokulu ile aynı ana kampüs içerisinde yer alan Konukevi, Meslek Yüksekokuluna 5 dk lık yürüme mesafesindedir. Konukevi ve Meslek Yüksekokulunun bulunduğu ana kampüs Ağrı Otogarına 4 km hava alanına ise 12 km mesafededir.

Kahvaltı dahil konaklama hizmeti verilen konukevinde kablosuz internet bağlantısı, buzdolabı, tv, oda içinde banyo ve 24 saat sıcak su hizmeti bulunan tek kişilik, çift  kişilik ve süit olmak üzere 34 adet oda bulunmaktadır. Konukevinde öğlen ve akşam yemeği hizmeti veren ana restoran dışında farklı büyüklüklerde 3 toplantı salonu, kafe ve eğlence alanı yer almaktadır.

Konaklama yeri web sitesi için tıklayınız.